Sınav Takvimi


2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılı Bütünleme Sınavı Yerine Geçecek Olan Ödevlerde Uyulması Gereken Hususlar

 

Sevgili Öğrenciler,

 

2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılı Bütünleme Sınavları Yerine Geçecek Olan Ödevlerde 18-26 Şubat 2021 tarihleri arasında yapılacaktır. Sınav tarihleri ve saatleri www.denizcilik.deu.edu.tr adresimizde ilan edilmiştir. Sınavlara katılacak öğrencilerimizin dikkat etmesi gereken hususlar aşağıda sunulmuştur;

 

  1. denizcilik.deu.edu.tr web sayfamızdan derslerinizin sınav programlarını kontrol etmelisiniz. Herhangi bir problem varsa gecikmeden danışman öğretim elemanlarınıza bilgi verebilirsiniz.
  2. Derslerinizin öğretim elemanlarının sınavlar hakkında https://online.deu.edu.tr/ (DEUZEM) sistemi üzerinden sizlere gönderecekleri bilgilendirme mesajlarını takip ederek gerekli hazırlıklarınızı yapmalısınız.
  3. Öğretim elemanlarının sınavlar ve/veya sınav yerine geçecek olan ödevlerle ilgili etik kurallar konusundaki uyarılarına uygun davranmanız beklenmektedir.
  4. Sınav ortamında yalnız bulunmakla ve soruları herhangi bir öğrenme kaynağı olmadan ya da kimseden destek almadan bireysel olarak cevaplamanız beklenmektedir.
  5. Sınav ve/veya sınav yerine geçecek olan ödevlerdeki soruların her türlü ortamda kopyalanması ve paylaşılması, yasalarımızca suç teşkil etmekte ve bu tür eylemlerin cezai sorumluluğu bulunmaktadır.
  6. İnternet veya elektrik kesintisi, şarj, cihaz arızası, nedenlerle karşılaşmamak için sınav esnasında kullanacağınız cihaz ve gerekli ekipmanların kontrolünün önceden yapılması önerilmektedir.
  7. Sınava bilgisayar, cep telefonu, tablet cihazlar ile girilebilmektedir. Ancak teknik aksaklığın en aza indirgenmesi adına bilgisayar ile sınava katılmanız tavsiye edilmektedir.
  8. Sınavlarda ve/veya sınav yerine geçecek olan ödevlerde yaşanan sorunlarla ilgili olarak dersin öğretim elemanı ile ivedi bir şekilde irtibata geçiniz.
  9. Sınava bağlantı yapan aday bu koşulları kendi rızası ile kabul etmiş sayılır.

 

Sağlıklı iyi günler dileriz.

DEÜ Denizcilik Fakültesi Dekanlığı

 

Lojstik Yönetimi Bölümü Bütünlemeler

Denizcilik İşletmeleri Yönetimi Bölümü Bütünlemeler

Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği Bölümü Bütünlemeler

Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği Bölümü Bütünlemeler


Etkinlikler

04Mar2021

ŞEHİRİÇİ ULAŞTIRMA VE ÇEVRE

Fakültemizin çevrim içi seminerleri kapsamında, Öğr. Gör. Dr. Volkan ÇETİNKAYA’nın ” Şehiriçi Ulaştırma ve Çevre ” konulu webinarı 04.03.2021 Perşembe günü Saat:12:30’da SAKAI uygulaması üzerinden gerçekleştirilecektir.

Daha fazla…

18Mar2021

106. YILINDA ÇANAKKALE: DİRENİŞ ve ZAFER

Çanakkale Şehitlerimiz anısına düzenlediğimiz ”106. yılında Çanakkale: Direniş ve Zafer” konulu konferans, 18 Mart 2021 Perşembe günü Saat: 13:00’de MS Teams üzerinden gerçekleştirilecektir. Katılımınız bizleri onurlandıracaktır.

Daha fazla…

Font Boyutunu Değiştir
Kontrast